Založenie s.r.o.

Najbežnejším typom obchodnej spoločnosti je spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.). Medzi hlavnými výhodami spoločnosti s.r.o. sú nízke náklady na založenie spoločnosti a to, že spoločník neručí svojim majetkom za záväzky spoločnosti. Výhodou je určite aj možnosť daňovej a odvodovej optimalizácie, čo Vám umožní ušetriť až niekoľko desiatok percent z príjmov spoločnosti.

Naša služba založenie spoločnosti s.r.o. obsahuje vypracovanie všetkých dokumentov potrebných ku založeniu spoločnosti, konzultácie ohľadom založenie s.r.o. a predmetov podnikania, vybavenie živnostenských listov, následný zápis spoločnosti do obchodného registra a registrácia spoločnosti na daňovom úrade k plateniu dani z príjmu.

Založenie spoločnosti s.r.o. "KOMPLET" - 244 EUR

Založenie spoločnosti s.r.o. "bez splatenia základného imania" - 390 EUR

Ak nedisponujete sumou 5000€ na splatenie základného imania splatíme za Vás.

V našich cenách je zahrnutý ja poplatok za zápis spoločnosti do obchodného registra! Zákazník navyše zaplatí len poplatky za vydanie živnostenských listov (0€ za každú voľnú živnosť) a overenie podpisov na dokumentoch potrebných pre založenie s.r.o. u notára, alebo na matrika.

Na založenie s.r.o. postačuje jeden spoločník, ktorý môže byť súčasne aj jediným konateľom s.r.o.

Spoločnosť s.r.o. je pre obchodných partnerov a banky dôveryhodnejším partnerom ako živnostník. Ako právnická osoba sa chápe kapitálovo silnejšia a lepšie podnikateľsky skúsená ako fyzická osoba - živnostník.   Veľkou výhodou oproti živnosti je aj to, že spoločnosť s.r.o. ručí za svoje záväzky len do výšky základného imania, čo je spravidla 5000€, teda v prípade problémov v podnikaní Vám nikto nesiahne na dom, byt a pod.

Hodnota základného imania s.r.o. spoločnosti musí byť minimálne 5 000 Eur. Hodnota vkladu každého spoločníka musí byť minimálne 750 Eur.

Zmluvy pripravené našou spoločnosťou sú koncipované tak, že  nie je potrebné dokladovať splatenie základného imania.

Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 12 recenzí

Ready Made s.r.o.

Ready made spoločnosti s.r.o. boli založené výlučne za účelom ich odpredaja klientom a preto nikdy nevykonávali žiadnu činnosť.

Sú bez obchodnej histórie záväzkov, pohľadávok a majú splatené základné imanie.

Pri zakúpení Ready made s.r.o. môžete začať podnikať v priebehu niekoľkých hodín.

...už od 499€

Sídlo spoločnosti

Využívanie virtuálneho sídla Vám ušetrí peniaze za prenájom drahších kancelárskych priestorov a sídlo Vašej spoločnosti nemusíte spájať s adresou Vášho trvalého bydliska.

Kontakt

Telefón: +421 917 750 587
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk

Spoločnosť Company Consulting s.r.o. je členom nadnárodného Holdingu CC CAPITAL so sídlom vo Veľkej Británii.