Ready Made spoločnosti

Spoločnosti, ktoré boli založené výlučne za účelom ich následného predaja klientom sa nazývajú Ready Made spoločnosti. Zmyslom Ready Made s.r.o. na Slovensku je ponúknuť novú spoločnosť, ktorá je bez akejkoľvek obchodnej histórie, nemá žiadne záväzky ani pohľadávky, ktorá má splatené základné a a splnené všetky daňové povinnosti.

Pri zakúpení Ready made spoločnosti môžete začať podnikať v priebehu niekoľkých hodín. Spoločnosti sú pripravené k okamžitému predaju so všetkými potrebnými dokumentmi. Zmena konateľa je právoplatná dňom podpisu dokumentov. V mene spoločnosti môžete začať konať okamžite po podpise dokumentov.

Zoznam Ready Made s.r.o. na predaj už od 499€

Pri každom prevode Ready made spoločnosti garantujeme, že spoločnosť je bez právnych vád, nemá žiadne záväzky a že má splnené všetky daňové povinnosti.

Pri prevode Ready Made spoločnosti je v cene predaja okrem zmeny konateľov a spoločníkov zahrnutá aj možnosť zmeniť názov a sídlo spoločnosti, doplnenie predmetov činnosti. K spoločnosti Vám v prípade záujmu vieme zaistiť registráciu platiteľa DPH.

Zmeny údajov vo výpise z Obchodného registra trvajú následne cca. 5 až 7 dní.. Následne od nás obdržíte nový výpis z Obchodného registra.

Kedy je výhodné kúpiť Ready Made spoločnosť?

Ready Made spoločnosť je výhodnejšie kúpiť v prípade, keď potrebujete začať podnikať čo v najkratšom čase. V časovej tieni môžete byť napr. z dôvodu, že by ste nestihli termíny vo vypísanom verejnom obstarávaní, výraznú zľavu u dodávateľa. Kúpou čistej spoločnosti bez ekonomickej histórie máte zaručené bezproblémové podnikanie v čo najkratšom čase.

Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 12 recenzí

Ready Made s.r.o.

Ready made spoločnosti s.r.o. boli založené výlučne za účelom ich odpredaja klientom a preto nikdy nevykonávali žiadnu činnosť.

Sú bez obchodnej histórie záväzkov, pohľadávok a majú splatené základné imanie.

Pri zakúpení Ready made s.r.o. môžete začať podnikať v priebehu niekoľkých hodín.

...už od 499€

Sídlo spoločnosti

Využívanie virtuálneho sídla Vám ušetrí peniaze za prenájom drahších kancelárskych priestorov a sídlo Vašej spoločnosti nemusíte spájať s adresou Vášho trvalého bydliska.

Kontakt

Telefón: +421 917 750 587
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk

Spoločnosť Company Consulting s.r.o. je členom nadnárodného Holdingu CC CAPITAL so sídlom vo Veľkej Británii.